Vanesa Mužáková

Vanesa Mužáková / karty, veštenie, mágia..


p. Ľubica a jej skúsenosti / 80€ fuč

Podvodníčka, podviedla veľa ľudí cez FB berie peniaze za rituál, pýta foto a napíše, že ste prekliata.. píše že má recenzie atď.


p. Čakateľka a jej skúsenosti / 260€ fuč

Inzerciu jej ponuku prác / služieb som našla na Facebooku, jej stránku možno vidieť pod rôznymi názvami.. Ezo, Láska a alchýmia, či na jej profile.

Upútala ma

Upútalo ma jej foto stránky a veľa možností riešenia daných situácií.

Vanesa Mužáková

Keď som ju oslovila cez aplikáciu messenger, reagovala na moju správu rýchlo a promptne.
Čo sa teraz nedá ani povedať..

Písomná komunikácia

Na začiatku našej komunikácie som ju poprosila, či by som jej nemohla zavolať, nejako ju kontaktovať.. To odmietla, výlučne chcela komunikovať len cez messenger – písomne.

V danej, mojej ťažkej situácii som nato pristúpila. Snažila som sa jej vysvetliť, o akú pomoc ju žiadam a aký problém potrebujem narýchlo vyriešiť. Tiež som sa jej zdôverila o tom, ako som naletela iným podvodníkom, ktorý ma len využili a obrali o veľké množstvo peňazí. A že ona je moja posledná nádej..

Povedala mi, že to nie je žiaden problém, mala aj horšie prípady.

Tak som ju poprosila, nech sa na daný problém pozrie aj cez karty.. Hneď vedela vyložiť karty, no jej odpovede boli samé bludy, nezrozumiteľné vety, ktoré nemali ani hlavu ani pätu.

Pamätám si, že sama sebe som si povedala.. že asi ja tomu nerozumiem z toho môjho psychického vypätia.

Najhoršie vyložené karty

Za výklad som jej zaplatila 30€ a boli to 3 otázky asi..? Najhoršie vyložené karty v mojom živote. Nepovedala ani budúcnosť vyriešenia môjho problému. No nato som prišla postupne časom, keď nad tým všetkým rozmýšľate.

Plakala som

Plakala som neskutočne veľmi.. A ona to počula, lebo som jej nevládala písať.. posielala som jej hlasové správy. A ona to využila, moju psychickú nevyrovnanost smútok, beznádej.. Ešte k tomu doložila, že vidí na mne kliatbu, ktorú treba odstrániť. Tvrdila, že na mojom dome je 2x kliatba a na mne tiež kliatba – smrť, nech som rada, že ešte žijem.

Dala zo mňa kliatbu dole a tvrdila, že urobila aj foto z rituálu ako dôkaz.

No foto rúk mi poslala až na druhý deň, na moje vyžiadanie – keď som ju o to neustále prosila, žiadala. Najprv mi tvrdila, že má pokazený foťák a fotky má jej manžel v jeho telefóne. A on je v práci.. Už vtedy mi to bolo celé čudné. No poslala.. viď foto.

Vanesa Mužáková

V ten 1. deň mi urobila rituál na prilákanie mojej lásky (budeme ho volať láska. môj ex). Na záver pritvrdila a povedala, že vidí na mojej láske ešte jeho smrť. To ma úplne dorazilo, niekoho koho ľúbite zomiera?

Za rituál si vypýtala 110€, a účinok mi ručila do 9 dní. Bola milá, priateľská.. naozaj, od pána Boha mi poslaná. Tak som to cítila, zaujímala sa o mňa.. Lišiacky..

Na druhý deň mi urobila, zato, že som dobrý človek ešte rituál lásky zadarmo.

Nooo, wau.. ja šťastná a spokojná s ňou, že všetko bude konečne OK.

No čas plynul a nič sa nedialo..

Ozývala som sa jej len ja.. Písala som jej a vypytovala sa na moju situáciu. Niekedy si to ani neprečítala a ignorovala ma. Kontaktovala som ju lebo dni ubiehali a nič sa nedialo. Že nič!

Potom mi raz povedala, že to pozerala a vidí ďalší problém, ktorý to blokuje a je potrebné urobiť čiernu mágiu. To je silnejšie a zaberie to hneď tvrdila! Klamstvá..

I keď na začiatku našej komunikácie mi tvrdila, že čiernu mágiu nerobí.. a ja som jej mala sľúbiť, že s tým skončím..

Súhlasila som a ona si odo mňa znovu vypýtala 120€.. Rituál urobila zle, pomýlila si naše dátumy narodenia. Takže na vine som bola ja, celé zle.. A zase klamstvá..

Vraj to opravila, no nič sa nedialo. Keď som sa jej ozvala o tri dni, prišla na mňa s novou teóriou woodu bábika..

Chcela odo mňa 300€, ale mne dá zľavu za 120€.. že vraj to zaberie hneď, ako dôkaz mi poslala komunikáciu jednej pani. Jasné, vytrhnuté z kontextu..

Ale ja už som to finančné nezvládala.. Veď za dva týždne som jej dala 260€. To je neskutočný veľký peniaz pre mňa, a tiež to boli moje posledné úspory na zuby..

Keď som s tým nesúhlasila, skúšala na mňa finty, že jej môžem zaplatiť potom až keď to zaberie.. Ja som povedala že fajn, no myslela som si svoje!

No woodu bábika sa už nekonala. Pretože dotyčná pani už so mnou nekomunikuje..

A viem že si od druhých ľudí z fb – svojich klientov požičiava peniaze.. 10, 30€ atď.. Jednej pani urobila woodu bábiku za 30€ a mne ju ponúkala za 300€?

No, uznajte..

Takže celková suma bola 260€ / za dva týždne.

Výstraha pre ostatných

Mrzí má ako som naletela podvodníčke Vanese, využila môj smútok, beznádej. Tejto žene je úplne jedno že pred ňou ste naleteli iným podvodníkom, vedela o tom, plakala som jej a samozrejme že naletela aj jej. Svätosväte mi tvrdila že ona mi pomôže. Tvrdí ako pomohla viacerým a horšie prípady ako som ja.

Nečakajte od nej pomoc prosím aby jej už nikto viac nenaletel ako ja. Najprv vám urobí očistu, potom rituál, ďalší rituál atď. a za každým si pýta peniažky.. A ak ju kontaktujete že vlastne nič nepomohla tak vaše správy ani neotvorí a odpovede sa nedočkáte. Na Facebook dáva recenzie zákazníkov ale to sú texty vytrhnuté z kontextu. Viem moja hlúposť že som po toľkých skúsenostiach s predošlými podvodníkmi naletela aj pri pani Vanese.

Preposielam Vám znovu foto pani Vanesy. Že nekomunikuje, neodpisuje..

Vanesa Mužáková

Je to ukončené! Vanesa Mužáková zoberie peniaze a hotovo.


Vanesa Mužáková / aktivita na internete a zhrnutie

Veštenie Vanesa Mužáková | Facebook
pôsobí na FB v skupinách Ezoterici / Ezoterika

Vanesa Mužáková momentálne robí podvody na FB pod iným menom..

Chrapúnske jednanie, neustále navyšovanie ceny, falošné recenzie..Výzva pre podvedených.

Podviedla aj vás? Nahláste to!

Všade, kde objavíte účet tejto podvodníčky.

 • Facebook
  Kliknite na tie 3 bodky () kde má podvodník inzerát.
  Je tam možnosť “Nahlásiť príspevok“.
  Podvodník sa nedozvie, kto hlásenie poslal.
 • bazos.sk
  Kliknite na “Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa” kde má podvodník inzerát a napíšte mu recenziu.
  !Tu pozor! Podvodník vašu recenziu dokáže odstrániť zmenou telef. čísla. Vždy si skontrolujte, či vašu recenziu takto neodstránil. Ak áno, napište mu novú
  +
  napíšte email na podpora@bazos.sk že sa jedná o podvod.
 • bazos.cz
  Kliknite na “Všechny inzeráty a hodnocení uživatele” kde má podvodník inzerát a napíšte mu recenziu.
  Alebo napíšte email na podpora@bazos.cz že sa jedná o podvod.
 • Polícia
  Osobná návšteva.
  Polícia vás už bude navigovať, čo bude potrebovať.
  Sú ochotný a pomôžu vám.
 • Na “zázračného” veštca pošlite TIP novinám (aha, nový čas, topky.sk a pod.). Bulvár sa isto poteší.. Nech celému svetu ukáže svoje schopnosti..

Podvodníkovy prekazíte kšefty – nepoteší ho to..

Vždy píšte recenzie – varujte ostatných!

A odteraz BUĎTE OPATRNÝ! Zázraky sú len v rozprávkach.

Dravci čakajú na svoju korisť..


email: cerny-plamen@seznam.cz / Black Flame

1 komentár

 1. Dobrý deň.Pani Vanesa Mužáková-veštenie podviedla aj mňa.Zobrala peniaze poslala mi špinavé ruky a potom ma zablokovala.Ďalšia veštecka firma urobila to iste. Dá sa s tym nieco robiť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *