recenzie

napr. na bazos.sk/ezoterika je podvodníkov viac ako komárov.. známe aj neznáme mená. niektorí si sami sebe píšu recenzie aby vás zmiatli..


Formulár na recenzie

Podviedli vás? Napíšte recenziu..

  Po vzájomnej dohode, je možné na “zázračného” veštca poslať tip novinám (aha, blesk, extra, nový čas, topky.sk a pod.). Bulvár sa isto poteší.. Nech celému svetu ukáže svoje schopnosti.. Prípadne Políciu atď. (poradím)..

  Recenzia bude po schválení na adrese: terium.eu/recenzie  Recenzie / vaše reálne skúsenosti s výkladom kariet, mágiou..


  Dr. ALASHIRA – Drahalala / (podvodníci s Afriky)

  p. Milan a jeho skúsenosti / 2 300€ fuč

  Čo sa týka podvodníkov..

  Toto bola naivita ďalší prípad Dr. ALASHIRADrahalala sa volá.. Zahraničný pánko myslel som že bude vedieť viac a zo začiatku dosť na mňa sedelo. Potom stále vypisoval že musíme spraviť taký a taký rituál a jemu som dal 1 500€ potom že ešte naposledy 800€ ale vždy bolo naposledy a kontakt som ukončil. Proste som silno naletel. Nerozumiem sa mágii a tak som veril že zahraničný človek mi pomôže skorej aj keď to bude drahé.


  Biela mágia.eu

  p. Milan a jeho skúsenosti / 530€ fuč

  U nich neviem či teda klamú ale stále proste tvrdia len ako sa musím zmeniť a čítať duchovné knihy a raz za týždeň volajú so mnou a hovoria že väčšinou premena trvá 2-3 mesiace a u niekoho aj roky ale že to vôbec nevadí a že hneď ako dokončia moju premenu, že kľudne to môže byť aj za rok tak, že partnerka sa mi vráti aj keby s niekým bola… to sa mi zdá blbosť, oni chcú odo mňa 1 600€ ale povedal som im že dám zálohu a uvidím či budem pokračovať..


  Veštkyňa Gerta

  p. Milan a jeho skúsenosti / 550€ fuč

  Ponúka rituál lásky a tvrdí že spájanie môže trvať, mesiac a maximálne rok, že už ľudí spojila. Ale že musí nás očistiť, že je tam aj čierna mágia a že partnerka sa snaží nájsť niekoho iného ale nedarí sa jej to, urobila rituál a tvrdila že od dnešného dňa cíti partnerka to k tebe čo ty ku nej. Keď sa jej za nejakú dobu ozvem mi napíše že mi napíše neskôr a že má veľa klientov a mám čakať lebo že stále nás len čistí že je tam toho veľa..


  Veštica Mirabell

  p. Iveta a jej skúsenosti / ?€ fuč

  Pani Mirabell tiež som jej zaplatila za mágiu. Jej našťastie len raz, ale tiež nič.


  Pán z Bratislavy

  p. Iveta a jej skúsenosti / ?€ fuč

  Potom to bol ešte jeden z Bratislavy – približne to isté čo pán František, ale už neviem jeho meno.


  Zhrnutie skúseností p. Ivety

  p. Iveta a jej skúsenosti / ?€ fuč

  Takže som nakoniec zistila, že všetky inzeráty sú podvodné a ťažia z nešťastia iných..


  p. Alex – úvod..

  p. Alex a jeho skúsenosti / viac ako 10 000€ fuč

  Moje skúsenosti s mágiou, veštením, ľuďmi zaoberajúci sa čarami, prinavrátením partnera a pod. Začiatkom roka odo mňa odišla partnerka, bez akéhokoľvek slova odišla keď som bol v práci, dnes je to takmer pol roka. Nevedel som čo sa stalo, podotýkam do dnešného dňa po 5 ročnom vzťahu neviem čo bol dôvod, nakoľko dodnes som sa nedočkal ani len spätnej sms. Bol som z toho v tak zlom citovom rozpoložení že som oslovil veštice na stránkach ako moneo.sk, vestenie24.sk alebo veštice a veštcov ktorý údajne dokážu vždy pomôcť.


  moneo.sk

  p. Alex a jeho skúsenosti / 1 000€ fuč

  Začnem moneo.sk. Zavolal som tam asi každému “odborníkovi” ako uvádzajú že vždy pomôžu v každej oblasti každý odborník mi garantoval že do týždňa dvoch sa vráti, nebude vedieť bezo mňa žiť. S každým som volal možno v prepočte hodinu. Pretelefonoval som viac ako 1 000€ keďže sú taky odborníci, že sa dostanem ku koreňu veci čo sa vlastne stalo, do dnes sa polovička neozvala, aj napriek tomu že som ju videl za pol roka 3x z 200m ešte aj na mňa podala trestné oznámenie ktoré bolo ďalej neriešené postavene na klamstve. Vôbec to neodpovedalo tomu čo mi hovorili “odborníci” z moneo.sk.


  vestenie24.sk

  p. Alex a jeho skúsenosti / ?€ fuč

  Tak isto to fungovalo na vestenie24.sk dokonca mi niektorý dali súkromné číslo kde som im volal. Ponúkali mi mágiu napríklad..


  Veštica DIANA

  p. Alex a jeho skúsenosti / pár stoviek € fuč

  Veštica DIANA ktorej som poslal pár stoviek za mágiu aby sa partnerka vrátila a keďže jej to ani pol roku nevyšlo žiadal som peniaze spať keďže všetkým to dovtedy vyšlo.. zasa okrem mňa.. (budete to počúvať často). Keď som žiadal peniaze späť, začali vyhrážky, že bude kontaktovať ex a všetko jej povie a podobne citové hry.


  veštica MARION

  p. Alex a jeho skúsenosti / ?€ fuč

  Ďalej veštica MARION našiel som ju na google – tá zašla až tak ďaleko že si odo mňa chcela požičať 16 000€ aby si mohla dať opraviť komín na dome a kúpiť a opraviť auto.


  Veštica BELA

  p. Alex a jeho skúsenosti / 6 000€ fuč

  Veštica BELA z DK ma obrala o sumu 6 000€ bola akože moja kamarátka lebo prerábala dom a ja v dobrej viere s tým že mi chce pomôcť že mi pomôže že jej požičiam, no keď mala vrátiť, tak jej iná “veštica” na súde dosvedčila že bola svedkom že mi peniaze v hotovosti vrátila, a urobila so mňa hlupáka, ktorý chce zasa svoje peniaze.

  Na veštici BELA zistili daňové podvody za stovky tisíc euro, ktoré musela doplatiť. Lebo mala na krku §7-12 rokov krátenie dane a poistného a § podvod, vysvetlenie platieb na účtu: jej slovo to bola pôžička 20€ a ďalšia to bol dar..


  veštiareň MICHAEL

  p. Alex a jeho skúsenosti / 670€ + zlato fuč

  Aby som nezabudol spomenúť veštiareň MICHAEL ktorí mi napísal jeden večer mail: ak máte záujem o pomoc pomôžem Vám, svoje služby poskytujem bezplatne, po všetkých sklamaniach som to skúsil. Jasne pán prišiel osobne vzal si 70€, potreboval zlato, a to aby pohltilo všetko zlo ktoré je medzi mnou a partnerkou. Vzal si zlatú retiazku a iné bludy ako to čistí, a musí urobiť rituály. Ja som mu poslal asi 600€ tiež mi ich mal vrátiť. No dodnes mi vrátil retiazku lacnú, fake, ktorú som mu ja nedal, klasika polícia.

  Na polícii sa zistilo že pán mal živnosť 5 dní len aby sa mohol oháňať ičom aký je poctivý podnikateľ. Jeden tučný chalan ktorý chodil celý rok v jedných nohaviciach. Na polícii dal prísľub že peniaze vráti, dnes to riešim občianskym súdom z princípu aby neokrádal ďalších.

  Podotýkam psycho vydieranie z jeho strany, nevyšlo to lebo nemyslíš na partnerku len na peniaze.. klasika blokol ma v telefóne a všade, zamenil si číslo a funguje ďalej na bazos.sk, facebook, inzercia.sk a podobne.


  veštica HELU

  p. Alex a jeho skúsenosti / 1 000€ fuč

  Zabila to svetom uznávaná veštica HELU (Helena Kulinová) zo Selice, musí mi urobiť bábiku lebo ste prekliaty, za bábiku chcela 1 400€, dohodli sme sa na zálohe 400€ keď som poslal, o 3 dni zavolala, nebude z toho nič lebo démon ak nás má očistiť chce všetko naraz, tak mi dala zľavu a doplatil som jej do sumy 1 000€ za 5 mesiacov čo malo byt týždeň max dva sa nepohlo nič. Vzala si osobnú vec partnerky, nejaké úlohy som musel splniť, hodiť kamienky do jej záhrady.. a už ani neviem..

  Klasika zasa blok, vyhrážky že ak jej príde list z polície tak pošle na mňa partnera, ona je cigánka. Listy kým som posielal veci a peniaze preberala, keď som poslal listy od advokáta na vrátenie peňazí vrátili sa mi viackrát ako adresát neznámy, už to dnes rieši polícia v Trnave.


  vešticu ZANA (Zana Saluber)

  p. Alex a jeho skúsenosti / ?€ fuč

  Spomeniem ešte vešticu ZANA (Zana Saluber) z bazos.sk, ktorej keď som povedal že som ex našiel na zoznamke, tak mi povedala neriadite sa vôbec tým čom som Vám povedala. Dovtedy by dala ruku do ohňa zaprisahávala sa že jej karty sú sväté a vždy jej všetko vyšlo na 100%.


  veštica AMÁLKA

  p. Alex a jeho skúsenosti / 100€ fuč

  Klasika pošli peniaze, a jasne nič nevyšlo asi do 100€, no pani, vysvetlenie nefunguje to lebo stále na to myslím.

  Amálka

  Ďalšie veštice

  p. Alex a jeho skúsenosti / ?€ fuč

  Ďalšie veštice tipu pošlite 120€ pošlem vám sviečku. Nič nezaberá klasika. Potom Vám povedia že je porobená ešte inak je tam kliatba “zrkadlo” treba spáliť peniaze ale to vie len ona lebo má takú silu.

  Hneď prepočíta podľa dátumu, koľko jej treba poslať a klasika nič. Táto pani po výzve od právnika peniaze aby nemusela chodiť po polícii vrátila, ale klasika vyhrážky boli tiež.


  Zhrnutie skúseností p. Alexa

  Po mojich skúsenostiach neskutočný biznis na zúfalom človeku ktorý miluje a je ochotný urobiť pre toho druhého všetko. Sami si spočítajte koľko som do toho investoval, a nič nedočkal som sa za 6 mesiacov ani jednej sms od polovičky. A to sme mali byť už dávno spolu. podľa slov “odborníkov”. Ale ja to dotiahnem do konca miesto zlého znášania rozchodu sa pričlenili, výsluchy na polícii s vešticami, veštcami. Dodnes mi vrátili peniaze asi 3, ale podal som to celé z princípu a pre to aby nikomu takto už viac neublížili a neokradli ľudí ktorý sa milujú a nedajbože kvôli tomu sa zadlžia.

  Títo ľudia sú bezcharakterný, vaše peniaze rozdrbú raz dva. Často sa jedná o ľudí ktorý oficiálne priznajú minimálnu mzdu nikdy Vám to nebudú mať z čoho vrátiť, domy majú popísane na deti.

  Stále to isté dookola, naposledy som sa stretol že som poslal 20€ za veštenie, volal som a pýtam sa na partnerku, a veštica mi povedala že 20€ je na osobu ak sa chcem opýtať aj na ňu, tak to treba ďalších 20€.

  HUMUS PODVOD.. čert mi to bol dlžný sa k tomuto odhodlať. Ale z princípu kým daný ľudia nevrátia všetko aj keby som to mal dať na charitu to dotiahnem.

  bližšie informácie → email p. Alexa

  Má k dispozícii celí priebeh.. ako prišiel o peniaze, čo všetko mu sľúbili / nesľúbili, ako následne niektorí z nich prestali komunikovať, zablokovali ho.. + najnovšie vyhral súd s podvodníkom / veštcom a mágom z Lučenca (bezdôvodné obohatenie)..


  veštica na TV8 (Vežičky / Levice) Marcela Mikulová

  p. Lucia a jej skúsenosti / 50€ fuč

  Chcem sa podeliť o zlú skúsenosť s jednou podvodníčkou z Levíc kde vlastní aj obchod. Volá sa Marcela Mikulová! Je jednou z veštíc na tv8. Bola som u nej osobne a je to psychicky narušená a slabá osoba, ktorá nedokáže pomôcť sebe a svojej rodine nie ešte druhému.

  Počas 1 hodiny sedenia u nej teda v tom obchode menom ,,Vežičky,, v Leviciach kde popíjala čaj plný akejsi zeliny kde to už nebol čaj ale nejaké humus výluhy.. mi prišla mimo, triasla sa a vôbec sa počas sedenia u nej ani nedotkla kariet len kyvadla a sama pre seba si tam niečo mlela. Odvolávala sa že keď potrebujem pomoc nech sa odvolám na svoju matku až neskôr som pochopila že to je matka Panna Mária a ja som vlastne nie veriaca takže u mňa to nemalo význam.

  Za celú hodinu u nej strávenú zbytočne keďže som sa nič nedozvedela okrem toho že rozprávala o sebe a svojej rodine aké mali problémy si bez bloku vypýtala 50€ a až sa triasla za peniazmi ktoré som jej podávala. Kázala mi prísť znovu aby sme sa len rozprávali a aby bola znovu bohatšia o 50€. Nijak mi nepomohla ani radou ani nespravila výklad k danej veci a celý dojem z tmavej miestnosti kde som s ňou hodinu zbytočne strávila mi dnes príde niečo neskutočné!


  Alenka zo Šale

  p. Lucia a jej skúsenosti / 1 500€ fuč

  Ďalšia bola veštica Alenka zo Šale. Stou som dlho komunikovala. Tiež stále nejaké rituáli na odrobenie, na očistenie, potom na vrátenie partnera, na to aby partnerova mama nezasahovala do vzťahu.. Že ju očistí, lebo že ona je porobená a bez toho sa mne nedá pomôcť.

  V mojom vzťahu tiež stále sľubovala že partner neodíde bude so mnou že ma ľúbi a podobné veci. Potom sa odmlčala z ničoho nič napísala že sa mi ozve po novom roku a odvtedy ani sa ju nedalo skontaktovať ani nič a tá vytiahla odo mňa až cez 1 500€.


  Veštec s Popradu

  p. Lucia a jej skúsenosti / 400€ fuč

  A ešte bol jeden pán ale toho meno neviem z Popradu. Ten to isté že keď mu dám 400€ tak bude všetko v poriadku a keď nebolo a chcela som peniaze naspäť tak mi napísal že si mám peniaze pýtať od toho môjho partnera a nie od neho.

  Ale rozumiete po ťažkom úraze oka som bola rok na PN so 400€ čo som platila nájom a ešte koľko krát posledné peniaze odo mňa zobrali.


  Zuzana Novotná

  p. Lucia a jej skúsenosti / 700€ (takmer) fuč

  Aj minule som našla jednu pani na bazosi. Tá mi tiež sľubovala že všetko vie vyriešiť ale že 700€ jej mám za to zaplatiť. Bola to pani Zuzana Novotná aspoň tak na bazosi bola.. Ale to som jej povedala že to je veľa, že ja peniaze nemám a už vôbec nie takú sumu. Potom mi písala veľa mailov či chcem – nechcem. Napísala som jej že neviem, že sa bojím, že je to veľa peňazí, že nemám toľko peňazí takže na dva krát.

  Že na polovicu to mám zaplatiť. Dosť som sa cítila pod tlakom lebo som jej povedala že musím si všetko premyslieť, že neviem čo spraviť. Písala emaily, volala a len tlačila že sa musím hneď rozhodnúť. Tak som do toho nešla a skúšala som sa takto ďalej hľadať..

  Zuzana Novotná

  Rómka s Prešova

  p. Lucia a jej skúsenosti / ?€ – spokojnosť

  Poviem vám tak mala som už asi pred 6 rokmi podobný problém s tým istým partnerom a bola jedna pani Rómka v Prešove ale to bola naozaj dobrý človek. Ona proste napravila to všetko na chvíľu mala prístup aj všetko a nepýtala za nič peniaze. Mala rakovinu a pomohla mi lebo ja som mala vtedy porobené že aby nik so mnou nebol aby som bola sama a tak podobne. Bez váhania mi pomohla a do dvoch dni bolo tak ako povedala. Sama som sa jej odvrátila peniazmi koľko som chcela a mohla. Ona ale dopredu nič nepýtala. Škoda že tá pani umrela. Naozaj bola asi jediná doposiaľ za tie roky čo pomohla a nešlo jej o peniaze.


  Rychle než to smažou: Josef Trojan odhaluje triky věštců | Stream

  Na tyhle ověřené triky spoléhají věštci a šamani. Nenechte se napálit!

  Ať už tvrdí, že vidí auru, cítí energii z čakry, nebo čtou budoucnost z vaší dlaně, pomáhá jim u toho pár univerzálních psychologických principů. Seznamte se s nimi, ať nejste pro šarlatány všeho druhu snadnou obětí.  Výzva..

  Podviedli vás? Nahláste to!

  Všade, kde objavíte účet toho podvodníka.

  Facebook, Twitter, Instagram, bazos.sk, bazos.cz atď. + Polícia.

  Prekazíte mu kšefty – nepoteší ho to..

  Vždy píšte recenzie – varujte ostatných!

  A odteraz BUĎTE OPATRNÝ! Zázraky sú len v rozprávkach.

  Dravci čakajú na svoju korisť..

  Viac informácií: tu


  Black Flame / Recenzie

  Ak budete potrebovať poradiť, pomôcť, prípadne vyzvať ďalšie možné jeho obete a spojiť sa- napíšte mi..

  e-mail: cerny-plamen@seznam.cz / Black Flame

  2 komentáre

   1. karty a horoskopy občas sadnú..

    výhra, poklady – určite nevyšlo nikomu

    návrat partnera bez vzájemného rozhovoru a vyriešenia problému – určite nie.. Podvodníci sa oháňajú drístami o mágii.. ale tak to nefunguje..

    očista od prekliatia, porobenia – zrejme áno.. ale nie preto, že to tvrdí podvodník.. Podvodník len zoberie peniaze, absolútne nič neurobí.. a keď napíše “pacientovi”.. že tam bola ťažká kliatba, že ho to stálo neskutočne veľa síl.. no ale, už je čistý ako sneh v Alpách.. a do smrti ho už nikto nebude môcť prekliať, porobiť.. Toto sa volá PLACEBO efekt.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *