Gaëlle Francis

Gaëlle Francis


p. Katka a jej skúsenosti / 1 715€ fuč

Gaëlle Francis / Píšem vám s malou dušičkou že možno vy mi budete vedieť pomôcť. Už ani neviem či sa mi dá reálne pomôcť. Toľko veštcov ma oklamalo, sľubovali mi sto percent ale nič mi nepomohli ale obrali ma o niekoľko tisíc €.

Všetko začalo nevinne najprv prvá stovka za rituál druha atď. Ja som už zúfalá, dostávam sa do stavu úzkosti. Tetanické záchvaty, je mi smutno z mojej situácie, smutno že každý jeden veštec mi dal nádej a potom zase to sklamanie.

Zajtra pošlem posledného hajzla – Gaëlle Francis, na neho nikto z týchto predošlých nemá. Títo aspoň sa tvárili ako vám pomáhajú a že to len vy ste ťažký oriešok.

Ale keďže ľudia sa menia a hlavne keď je podvodník- môžu aj títo vydierať. A verte mi nie je to nič prijemné. Skôr smutné, zničujúce, psychicky sa zrútite..

Vyhrážky a vydieranie.

Napíšem vám zoznam v týchto najbližších dni. Treba to zastaviť. Neuveríte ale naletela som ďalšiemu.. Tentoraz som natrafila na Gaëlle Francis – mega podvodníka mimo Slovenska kde už boli vyhrážky a vydieranie.

Dal ma psychicky dole. Keď som napísala že už len moja smrť bude vykúpením tak povedal že mi pomôže zabiť sa. Dokonca keď som to už chcela zastaviť kontaktoval moju rodinu, priateľa..

On na také veci neverí a skoncoval so mnou, zablokoval ma, už ma nechce vidieť. Všetko som dokašlala. Rozhodla som sa, že vám napíšem všetky mená pretože včera som bola taká zrútená že..

Nechcem aby robili zle ľuďom a treba ich zastaviť. Ja som už zničená a zrejme už aj bez lásky, život mám už bezvýznamný ale nechcem aby takto dopadli ďalší ľudia ako ja a tak vám do týchto dvoch dní napíšem postupne meno za menom.

Obrovský strach

Tohto posledného hajzla – Gaëlle Francis si nechám ako posledného. Ešte stále mám strach čoho je schopný. Bojím sa že mi ublíži. Bojím sa že má počaruje a zomriem. To, že už mi zničil život a vzťah ako taký, aký som mala už nemám ani ten. To že ma obral o peniaze to sa pozbieram z toho. Peniaze vždy boli aj budú hoci teraz kým zarobím naspäť tú sumu to potrvá ale mne zobral to najcennejšie na čom mi veľmi záležalo a ešte som mu aj zato zaplatila.

Dnes píšem o poslednom podvodníkovi – Gaëlle Francis. Ťažko sa mi o tom píše a ešte ťažšie hovorí. Každý deň si kladiem otázky prečo? Prečo? Prečo som tak blbá? Kam som až musela zájsť aby sa mi otvorili oči?

Link na fb už neviem, zablokovala som všetko. Neodblokujem ho pretože sa ho bojím.

Ako to začalo..

Neviem ako začať, slzy mi tečú, som prázdna, nešťastná, oklamaná. Prvýkrát som tohto hajzla kontaktovala na fb kde neustále dával v skupine Ezo príspevok otázka zdarma. Chytila som sa, veď otázka zdarma. Položila som otázku, odpoveď prišla hneď. Napísal mi, že mám duchovnu blokádu a keď ju neprelomím budem celý život nešťastná, nešťastná v láske. Odpísala som mu že ďakujem ale ja si tú blokádu odblokujem sama. Každý deň mi vypisoval ako mi môže pomôcť, mám mu veriť. Napísala som mu že už som veľakrát naletela a nechcem nič pomôcť. Milými slovami mi odpovedal ako mu mám dôverovať a všetko bude v poriadku, že predtým som naletela podvodníkom. Nereagovala som.

Neustále bombardovanie..

Každý deň ma bombardoval správou že budem plakať pre lásku. A tak som sa opýtala koľko stojí odblokovanie blokády – 52€. Pomyslela som si, no dobre veď 52€ obetujem. Chcel fotografie, mená, dátumy. Do troch dní som mala mať svoje vytúžené šťastie. Na tretí deň bol problém. Anjeli chceli aby som niečo urobila (informácia len pre BF).

Obetované peniaze

Obetovaných 40€ som mu mala poslať pretože to sú obetované peniaze s ktorými nemôžem nič robiť. Na druhý deň bol zase problém, anjeli chceli aby som sa obetovala pre akési dvojčatá.

Žiadosť o adresu

Musela som zaslať ďalších 220€. Celý deň som bojovala správami – ja nič nepošlem! Presviedčal ma, že túto obeť musím vykonať a bude všetko v poriadku. Poslala som, nezvládala som nátlaky (informácia len pre BF). Píšem mu/jej končím nechcem už nič. Poslal mi fotky rituálu a že mu mám dôverovať, a keďže chce aby som bola šťastná zašle mi jeho vyrobený parfém. No dobre. Chcel adresu, dala som.

Ďalšia správa – vraj pošta bude stáť 73€. Poslala som mu. Keď nabehli peniažky napísal mi- ďalší problém, ako inak pomyslela som si.

Balík stojí viac, takže ešte doplatiť 84€. Poslala som. O tri dni sa ozval, ďalší problém. Colný úrad ho kontaktoval – balík je zastavený lebo ide o duchovné dielo tak musím doplatiť. Snažila som sa mu vysvetliť že to je blbosť pretože colný úrad mal kontaktovať mňa a nie jeho.

Celý deň bombardovanie správami že nemôže takýto drahý parfém ktorý stojí 400€ nechať na colnici. Mne ho chcel dať zadarmo a nevážim si čo pre mna robí. Poslala som mu 73€ aby mu parfém vrátili. Ja ten parfém nechcem. Každý deň bol problém – problém – problém. Keď mi pípol telefón tak so mnou zatriaslo, bála som sa pozrieť čo zase a koľko. Nechodila som do práce, bola som zavretá, uplakaná, s nikým som sa nestretávala pretože som mala strach ako s pravdou von.

Znovu a znovu pýta peniaze

Chcel ďalšie peniaze na sušienky pre moslimské deti do mešity, musela som posielať. Snažila som sa s ním pekne ukončiť komunikáciu, typu ďakujem za pomoc, som vám vďačná, ja už nič nepotrebujem. Myslíte si že to pomohlo? Ani zďaleka nie.

Vyhrážanie

Prišli vyhrážky, musela som poslať ďalšie peniaze. Vyhrážal sa ako prezradí všetko mojej rodine, všetkým priateľom. Začal mi posielať mená, moje fotky z fb. Rituál ktorý robil, ako ho zverejní. Začalo peklo. Keď som sa ja začala vyhrážať políciou nepomohlo to. Zablokovala som ho na fb. Hneď mi začal písať na WhatsApp, samozrejme ďalšie vyhrážky aby som ho okamžite odblokovala. So strachom som odblokovala a opýtala sa čo chce.

Svoje vyhrážky naplnil

Chcel 310€ pretože anjeli sa hnevajú. Poslala som mu – s tým že vraj sú to posledné peniaze. 12 hodín mi nenapísal ani jednu správu, som šťastná, peklo skončilo. Nie nie ani zďaleka nie. Zase správa – je problém ďalšie peniaze. Neposlala som. Svoje vyhrážky naplnil. Prišla som o všetko. Nielen o peniaze ale aj o rodinu, priateľov (informácia len pre BF). Stále mám strach. Neviem čo ešte vykoná. Má adresu. Vie ako vyzerám, vie všetko.

Žiadosti adminom FB skupín o jeho blokáciu

Mrzí má aj to, že keď som napísala do fb skupín adminom o čo ide a aby zablokovali tohto hajzla tak to nepomohlo. Všetci sľúbili ako ho vymažú. No nevymazali, naďalej klame a okráda ľudí.

Odkaz a zhrnutie

Snáď som zachránila aspoň niekoho. Dlho som premýšľala o tom či napísať o sebe tento môj smutný životný príbeh. Moje vnútro mi hovorilo aby som to urobila. Prosím Vás poučte sa z cudzích chýb / mojej chyby. Nechcite zažiť to peklo ktoré prežívam. Áno je to moja chyba. Je to moja hlúposť a naivita. Už to nezmením, ani nikto z nás. Musím niesť následky.

Mimochodom na kartárky som minula tiež veľa €. 2,5 roku a 2 hodiny do mesiaca / 25€ hodina. Ešte jedna mala perlička na zamyslenie – to čo sa nenaplnilo odpoveď kartárok je každý z nás má vlastnú voľbu a oni chúďatká zato nemôžu že človek sa takto rozhodol. Je to na smiech, veď predsa kartárka by mala vedieť ako sa ten dotyčný človek rozhodne.


Gaëlle Francis / aktivita na internete a zhrnutie.

Gaëlle Francis | Facebook

Je to žena či muž? Odkiaľ pochádza? Taliansko či Afrika? Telefónne číslo – z Afriky. Bankový účet má založený v Ríme. +229 68261069

Chrapúnske jednanie, vydieranie, vyhrážanie, stalking + iná trestná činnosť..

poznámka od Black Flame: p. Katka mi niekoľko dní písala svoje skúsenosti s podvodníkmi. Avšak s tohoto chrapúňa – Gaëlle Francis mala obrovský strach. Nechala si ho ako posledného. Všimnite si ten strach.

Podobných chrapúňov je na internete, fb, bazoši viac ako komárov, a čakajú na svoju obeť – možno práve vás..

Zhruba po 2 týždňoch si ju znovu nejakým spôsobom našiel..Výzva..

Podviedli vás? Nahláste to!

Všade, kde objavíte účet toho podvodníka.

Facebook, Twitter, Instagram, bazos.sk, bazos.cz atď. + Polícia.

Prekazíte mu kšefty – nepoteší ho to..

Vždy píšte recenzie – varujte ostatných!

A odteraz BUĎTE OPATRNÝ! Zázraky sú len v rozprávkach.

Dravci čakajú na svoju korisť..

Viac informácií: tu


Black Flame / Gaëlle Francis

Ak budete potrebovať poradiť, pomôcť, prípadne vyzvať ďalšie možné jeho obete a spojiť sa- napíšte mi..

email: cerny-plamen@seznam.cz / Black Flame

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *